KARIÉRA

Daně, právo, audit a účetnictví.

DAŇOVÝ SPECIALISTA

Hledáme uchazeče na pozici daňový specialista.

Náplň práce

Náplní práce je příprava odborných stanovisek, zastupování klientů v daňových řízeních, zpracování daňových přiznání a komunikace s klienty a příslušnými úřady ve všech daňových oblastech. Budete pracovat v týmu zkušených daňových poradců s možností dalšího odborného růstu.

Naše preference

Požadujeme praxi v oblasti daní minimálně 4 let a schopnost samostatného řešení daňových problémů v rámci přidělené klientské agendy, pokročilou znalost německého jazyka (znalost angličtiny je výhodou) a výbornou znalost českých daňových a účetních předpisů. Zkoušky daňového poradce jsou výhodou. Očekáváme samostatnost, chuť do práce a dalšího osobního vzdělávání.

Benefity

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s možností dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí v týmu zkušených daňových poradců a ve snadno dostupné a oblíbené lokalitě, odpovídající platové ohodnocení, 25 dní dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost práce na zkrácený úvazek.

KONTAKTUJTE NÁS!

ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE

Hledáme uchazeče na pozici asistent daňového poradce.

Náplň práce

Náplní práce asistenta daňového poradce je spolupráce s daňovým poradcem při přípravě odborných stanovisek, podání v daňových řízeních, zpracování daňových přiznání a komunikace s klienty a příslušnými úřady. Budete pracovat v týmu zkušených daňových poradců s možností odborně se rozvíjet ve všech daňových oblastech a připravovat se na zkoušky daňového poradce.

Požadujeme praxi v oblasti daní minimálně 2 roky, nejlépe v poradenské kanceláři, dobrou znalost českých daňových a účetních předpisů, pokročilou znalost německého jazyka (znalost angličtiny je výhodou).
Očekáváme samostatnost, chuť do práce a dalšího osobního vzdělávání.

Benefity

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s možností dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí v týmu zkušených daňových poradců ve snadno dostupné a oblíbené lokalitě, odpovídající platové ohodnocení, 25 dní dovolené, 5 dní sickness, benefity v podobě stravenek, prémií a možnost práce na zkrácený úvazek.