KARIÉRA

Daně, právo, audit a účetnictví.

 

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT / KA

Hledáme vhodné uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka.

Náplň práce

Nabízíme rozmanitou práci v oboru obchodního práva, možnost získání praxe v kanceláři s mezinárodní klientelou, dobré pracovní zázemí v přátelském kolektivu, perspektivu dlouhodobého uplatnění a růstu ve firmě.

Naše preference

Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, znalost německého jazyka, pečlivost, odhodlání a loajalitu, profesionální vystupování, samostatnost a ochotu zapojit se do týmové práce. Znalost anglického jazyka výhodou.

Benefity

Nabízíme práci na dobu neurčitou v příjemném pracovním prostředí ve snadno dostupné a oblíbené lokalitě, odpovídající platové ohodnocení, 25 dní dovolené, 5 dní sickness, benefity v podobě stravenek, prémií a občerstvení na pracovišti.

Náš tým se těší na posilu v podobě energických kolegů, pro které je advokacie nejen práce, kteří se nebojí zabrat, když je potřeba, a kteří se budou rádi učit od zkušenějších kolegů.

KONTAKTUJTE NÁS!


SAMOSTATNÁ/-NÝ ÚČETNÍ

Hledáme uchazeče na pozici samostatná/-ný účetní.

Náplň práce

Náplní práce je vedení kompletního finančního účetnictví pro klienty, příprava přiznání k DPH, sestavování reportů, příprava roční účetní závěrky, spolupráce s daňovými poradci a auditory, jednání s příslušnými úřady v rámci svěřené agendy. Budete pracovat v týmu zkušených účetních s možností dalšího odborného růstu.

Naše preference

Požadujeme praxi v oblasti finančního účetnictví alespoň 2 roky, zkušenost a znalost mzdového účetnictví výhodou. Dále požadujeme znalost německého jazyka na základní komunikativní úrovni (zejména psaná forma), znalost angličtiny výhodou. Výhodou je znalost účetního programu Pohoda. Očekáváme samostatnost, pečlivost, chuť do práce a dalšího osobního vzdělávání.

Benefity

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s možností dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí v týmu zkušených účetních ve snadno dostupné a oblíbené lokalitě, odpovídající platové ohodnocení, 25 dní dovolené, 5 dní sickness, benefity v podobě stravenek, prémií a možnost práce na zkrácený úvazek.

KONTAKTUJTE NÁS!


POMOCNÁ/-NÝ ÚČETNÍ

Hledáme uchazeče na pozici pomocná/-ný účetní, vhodné pro studenty ekonomických oborů.

Náplní práce je administrativní podpora samostatných účetních, příprava podkladů pro zaúčtování, účtování vybraných účetních transakcí. Budete pracovat v týmu zkušených účetních s možností odborného růstu.

Požadujeme alespoň základní teoretickou znalost účetní problematiky, znalost německého nebo anglického jazyka a znalost účetního programu Pohoda výhodou. Očekáváme pečlivost, samostatnost v rámci zadaných úkolů, chuť do práce.

Nabízíme zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí v týmu zkušených účetních ve snadno dostupné a oblíbené lokalitě, odpovídající ohodnocení.

KONTAKTUJTE NÁS!