KARIÉRA

Daně, právo, audit a účetnictví.

 

ASISTENT / KA ADVOKÁTA

Hledáme asistentku pro partnera společnosti.

Náplň práce

Náplní práce asistenta / tky je administrativní a organizační podpora advokáta. Jedná se především o přípravu podkladů na jednání a soudních podání, dále je to formátování textů, organizace spisů, zakládání dokumentů, zpracování podkladů pro fakturaci, komunikace s úřady a další.

Naše preference

Požadujeme praxi v administrativě, rychlé psaní na klávesnici, výbornou znalost českého jazyka, alespoň středně pokročilou znalost anglického jazyka, ovládání nástrojů MS Office – především zkušenost s formátováním dokumentů (práce s komentáři a revizemi, číslování, …).

Rádi bychom našli milého pečlivého člověka se smyslem pro pořádek.

Benefity

Nabízíme práci na dobu neurčitou v příjemném pracovním prostředí, ve snadno dostupné a oblíbené lokalitě Vinohrad, odpovídající platové ohodnocení, 25 dní dovolené, 5 dní sickness, benefity v podobě stravenek, prémií a občerstvení na pracovišti.

Úvazek

Plný úvazek s osmihodinovou pracovní dobou (rozmezí 08:00 – 18:00, dle domluvy).

KONTAKTUJTE NÁS!


SAMOSTATNÁ/-NÝ ÚČETNÍ

Hledáme uchazeče na pozici samostatná/-ný účetní.

Náplň práce

Náplní práce je vedení kompletního finančního účetnictví pro klienty, příprava přiznání k DPH, sestavování reportů, příprava roční účetní závěrky, spolupráce s daňovými poradci a auditory, jednání s příslušnými úřady v rámci svěřené agendy. Budete pracovat v týmu zkušených účetních s možností dalšího odborného růstu.

Naše preference

Požadujeme praxi v oblasti finančního účetnictví alespoň 2 roky, zkušenost a znalost mzdového účetnictví výhodou. Dále požadujeme znalost německého jazyka na základní komunikativní úrovni (zejména psaná forma), znalost angličtiny výhodou. Výhodou je znalost účetního programu Pohoda. Očekáváme samostatnost, pečlivost, chuť do práce a dalšího osobního vzdělávání.

Benefity

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s možností dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí v týmu zkušených účetních ve snadno dostupné a oblíbené lokalitě, odpovídající platové ohodnocení, 25 dní dovolené, 5 dní sickness, benefity v podobě stravenek, prémií a možnost práce na zkrácený úvazek.

KONTAKTUJTE NÁS!


POMOCNÁ/-NÝ ÚČETNÍ

Hledáme uchazeče na pozici pomocná/-ný účetní, vhodné pro studenty ekonomických oborů.

Náplní práce je administrativní podpora samostatných účetních, příprava podkladů pro zaúčtování, účtování vybraných účetních transakcí. Budete pracovat v týmu zkušených účetních s možností odborného růstu.

Požadujeme alespoň základní teoretickou znalost účetní problematiky, znalost německého nebo anglického jazyka a znalost účetního programu Pohoda výhodou. Očekáváme pečlivost, samostatnost v rámci zadaných úkolů, chuť do práce.

Nabízíme zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí v týmu zkušených účetních ve snadno dostupné a oblíbené lokalitě, odpovídající ohodnocení.

KONTAKTUJTE NÁS!


DAŇOVÝ SPECIALISTA

Hledáme uchazeče na pozici daňový specialista.

Náplň práce

Náplní práce je příprava odborných stanovisek, zastupování klientů v daňových řízeních, zpracování daňových přiznání a komunikace s klienty a příslušnými úřady ve všech daňových oblastech. Budete pracovat v týmu zkušených daňových poradců s možností dalšího odborného růstu.

Naše preference

Požadujeme praxi v oblasti daní minimálně 4 let a schopnost samostatného řešení daňových problémů v rámci přidělené klientské agendy, pokročilou znalost německého jazyka (znalost angličtiny je výhodou) a výbornou znalost českých daňových a účetních předpisů. Zkoušky daňového poradce jsou výhodou. Očekáváme samostatnost, chuť do práce a dalšího osobního vzdělávání.

Benefity

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s možností dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí v týmu zkušených daňových poradců a ve snadno dostupné a oblíbené lokalitě, odpovídající platové ohodnocení, 25 dní dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost práce na zkrácený úvazek.

KONTAKTUJTE NÁS!


ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE

Hledáme uchazeče na pozici asistent daňového poradce.

Náplň práce

Náplní práce asistenta daňového poradce je spolupráce s daňovým poradcem při přípravě odborných stanovisek, podání v daňových řízeních, zpracování daňových přiznání a komunikace s klienty a příslušnými úřady. Budete pracovat v týmu zkušených daňových poradců s možností odborně se rozvíjet ve všech daňových oblastech a připravovat se na zkoušky daňového poradce.

Naše preference

Požadujeme praxi v oblasti daní minimálně 2 roky, nejlépe v poradenské kanceláři, dobrou znalost českých daňových a účetních předpisů, pokročilou znalost německého jazyka (znalost angličtiny je výhodou).
Očekáváme samostatnost, chuť do práce a dalšího osobního vzdělávání.

Benefity

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s možností dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí v týmu zkušených daňových poradců ve snadno dostupné a oblíbené lokalitě, odpovídající platové ohodnocení, 25 dní dovolené, 5 dní sickness, benefity v podobě stravenek, prémií a možnost práce na zkrácený úvazek.

KONTAKTUJTE NÁS!