KARIÉRA

Daně, právo, audit a účetnictví.

 

 

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA

Hledáme vhodné uchazeče na pozici advokátní koncipient/ka.

Náplň práce

Nabízíme rozmanitou práci v oboru obchodního práva, možnost získání praxe v kanceláři s mezinárodní klientelou, dobré pracovní zázemí v přátelském kolektivu, perspektivu dlouhodobého uplatnění a růstu ve firmě, ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu výkonu.

Naše preference

Požadujeme vysokou úroveň odborných znalostí, znalost německého nebo anglického jazyka, pečlivost, odhodlání a loajalitu, profesionální vystupování, samostatnost a ochotu zapojit se do týmové práce.

Benefity

Nabízíme práci na dobu neurčitou v příjemném pracovním prostředí ve snadno dostupné a oblíbené lokalitě, odpovídající platové ohodnocení, 25 dní dovolené, 5 dní sickness, benefity v podobě stravenek, prémií a občerstvení na pracovišti.

Náš tým se těší na posilu v podobě energických kolegů, pro které je advokacie nejen práce, kteří se nebojí zabrat, když je potřeba, a kteří se budou rádi učit od zkušenějších kolegů.

KONTAKTUJTE NÁS!


DAŇOVÝ SPECIALISTA

Hledáme uchazeče na pozici daňový specialista.

Náplň práce

Náplní práce je příprava odborných stanovisek, zastupování klientů v daňových řízeních, zpracování daňových přiznání a komunikace s klienty a příslušnými úřady ve všech daňových oblastech. Budete pracovat v týmu zkušených daňových poradců s možností dalšího odborného růstu.

Naše preference

Požadujeme praxi v oblasti daní minimálně 4 let a schopnost samostatného řešení daňových problémů v rámci přidělené klientské agendy, pokročilou znalost německého jazyka (znalost angličtiny je výhodou) a výbornou znalost českých daňových a účetních předpisů. Zkoušky daňového poradce jsou výhodou. Očekáváme samostatnost, chuť do práce a dalšího osobního vzdělávání.

Benefity

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s možností dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí v týmu zkušených daňových poradců a ve snadno dostupné a oblíbené lokalitě, odpovídající platové ohodnocení, 25 dní dovolené, pružnou pracovní dobu a možnost práce na zkrácený úvazek.

KONTAKTUJTE NÁS!


ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE

Hledáme uchazeče na pozici asistent daňového poradce.

Náplň práce

Náplní práce asistenta daňového poradce je spolupráce s daňovým poradcem při přípravě odborných stanovisek, podání v daňových řízeních, zpracování daňových přiznání a komunikace s klienty a příslušnými úřady. Budete pracovat v týmu zkušených daňových poradců s možností odborně se rozvíjet ve všech daňových oblastech a připravovat se na zkoušky daňového poradce.

Naše preference

Požadujeme praxi v oblasti daní minimálně 2 roky, nejlépe v poradenské kanceláři, dobrou znalost českých daňových a účetních předpisů, pokročilou znalost německého jazyka (znalost angličtiny je výhodou).
Očekáváme samostatnost, chuť do práce a dalšího osobního vzdělávání.

Benefity

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s možností dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí v týmu zkušených daňových poradců ve snadno dostupné a oblíbené lokalitě, odpovídající platové ohodnocení, 25 dní dovolené, 5 dní sickness, benefity v podobě stravenek, prémií a možnost práce na zkrácený úvazek.

KONTAKTUJTE NÁS!