MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE

akvizice, fúze, účetnictví, daňové poradenství

Prostřednictvím mezinárodních sítí disponujeme profesními vazbami na experty po celém světě. Díky těmto vazbám mají naši klienti přístup k prvotřídnímu poradenství v zahraničí, a to v rozsahu od základní telefonické informace ke svému záměru až po komplexní nabídku služeb v oblasti práva, daní, auditu a účetnictví.

LTA je členem níže uvedených mezinárodních sítí:

akvizice, fúze, účetnictví, daňové poradenství

MGI Worldwide patří mezi předních 20. celosvětových sítí sdružující nezávislé daňové, auditorské a účetní poradenské firmy. MGI Worldwide představuje přes 10 000 expertů v přibližně 460 lokalitách ve více než 100 zemích po celém světě. Naše členství nám dává příležitost poskytovat komplexní služby klientům, kteří potřebují poradenskou podporu v zahraničí, a umožňuje nám udržovat krok s globálním vývojem v oblasti našich služeb. MGI Worldwide je sítí, která dbá na kontrolu kvality poskytovaných služeb, a stejně jako ostatní členové i LTA prochází pravidelnou prověrkou kvality služeb podle mezinárodních standardů.

V nejnovějším žebříčku Mezinárodního účetního bulletinu (International Accounting Bulletin) je MGI Worldwide with CPAAI zařazena jako 11. největší asociace na světě. Další hlavní žebříčkový časopis, Accountancy Age, ji zařadil jako 17. největší síť na světě.

MGI Worldwide je síť nezávislých auditorských, daňových, účetních a poradenských firem. MGI Worldwide sama neposkytuje žádné služby a její členské firmy nejsou v mezinárodním sdružení. Každá členská firma je samostatná právní entita a MGI Worldwide, ani jakákoliv členská firma nepřebírá odpovědnost za činnosti, práci, stanoviska nebo služby jiné členské firmy. Více informací se dozvíte na www.mgiworld.com/legal

akvizice, fúze, účetnictví, daňové poradenství

The Law Firm Network byla založena v roce 1989 a za dobu své existence si vybudovala silné postavení mezi sítěmi nezávislých advokátních kanceláří. Síť pracuje na základě pevných osobních a profesních vazeb. The Law Firm Network má stálé členy ve více než 50 zemích a rozsáhlou síť přidružených firem, která pokrývá i další jurisdikce. Práce v The Law Firm Network nám umožňuje udržovat vysokou flexibilitu a kvalitu práce při mezinárodních transakcích a rozvíjet specializace našich advokátů v mezinárodních profesních skupinách. The Law Firm Network má v řadě jurisdikcí členy specializující se na oblast pracovního práva, na kterou se specializuje i LTA.

akvizice, fúze, účetnictví, daňové poradenství

Lexwork International je globální síť etablovaných středně velkých advokátních kanceláří. Kanceláře Lexwork International jsou zastoupeny ve všech významných městech napříč Evropou, Severní a Jižní Amerikou a Asií. Jako člen Lexwork International má LTA příležitost poskytovat klientům právní služby na vysoké úrovni v zahraničních jurisdikcích. Prostřednictvím Lexwork International máme přístup k více než 2600 advokátům celosvětově, a to časově efektivním i ekonomickým způsobem tak, aby našim klientům nevznikaly zbytečné nebo nepřiměřené náklady. Klienti uznávají Lexwork International jako síť vysoce kvalitních středně velkých advokátních kanceláří, které na celosvětové úrovni poskytují prvotřídní poradenství a jsou cenově atraktivní alternativou k velkým mezinárodním právním firmám, zejména pak pro klienty, kteří preferují individuální přístup zkušeného poradce.

NĚMECKY HOVOŘÍCÍ ZEMĚ

LTA má advokáty a daňové poradce s pracovními zkušenostmi v německy hovořících zemích a dlouhodobé profesní vazby k Německu, Rakousku, Švýcarsku a Lichtenštejnsku. Našim klientům zajišťujeme právní a daňové poradenství v těchto zemích, a to jak v českém, německém i anglickém jazyce. Současně poskytujeme podporu klientům z těchto zemí při jejich podnikání v České republice.

SLOVENSKO

Slovensko je silně propojeno s českým trhem. Je to dáno příbuzným jazykem a společnou historií obou zemí. Obchodní strategie klienti často řeší pro obě země zároveň. Na Slovensku úzce spolupracujeme s kanceláří, se kterou máme dlouhodobý profesní vztah. Pro klienty LTA jsme na Slovensku realizovali řadu úspěšných obchodních případů.